یکشنبه 27 بهمن‌ماه سال 1387

تاریخ نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاههای دولتی 

منبع:امید نیوز 

نتایج اولیه و نحوه انتخاب رشته داوطلبان مجاز اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 88 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور هفته اول خرداد اعلام می‌شود.
به گزارش مرکز خبری امید، در مرحله اول آزمون کارشناسی ارشد سال88 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور بیش از دو میلیون و 500 هزار نفر برای مرحله اول انتخاب رشته، پذیرفته و در نهایت حدود 45 تا 50 هزار نفر راهی دانشگاه‌ها خواهند شد.
ساعاتی پیش نیز فهرست پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت رشته‌های آزمون کاردانی پیوسته (فنی و حرفه‌ای) سال 1387 برروی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور قرار گرفت. داوطلبان می‌توانند با مراجعه به این سایت و ثبت شماره پرونده، شماره کارت، نام کاربری ،رمز ورود و شماره شناسنامه و یا از طریق ثبت مشخصات فردی شامل شماره داوطلبی و نام خانوادگی و نام و شماره شناسنامه و سال تولد نتایج این آزمون را مشاهده کنند.
بر اساس این گزارش فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های متمرکز و همچنین معرفی شدگان رشته‌های نیمه متمرکز آزمون دوره‌های کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 1387 نیز به همراه برنامه زمانی و نحوه ثبت‌نام از روز پنج‌شنبه 24 بهمن بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر شده است.