X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
یکشنبه 6 بهمن‌ماه سال 1387

توزیع اینترنتی کارت آزمون کارشناسی ارشد 

منبع:تابناک

معاون سازمان سنجش آموزش کشوراعلام کرد:توزیع اینترنتی کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 88 از 19 بهمن آغاز می شود.

به گزارش شبکه خبر،دکتر حسین توکلی اعلام کرد: داوطلبان می توانند برای دریافت پرینت کارت ورود به جلسه خود به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و بر اساس دستورالعمل های مربوط اقدام کنند .

توکلی افزود : در صورت ایراد در کارت ورود به جلسه داوطلبان ، نمایندگان این سازمان در باجه های رفع نقص حوزه های آزمون از یکشنبه 20 بهمن آماده پاسخگویی به داوطلبان خواهند بود.

توکلی در ادامه گفت :آزمون داوطلبان ورود به دوره های کارشناسی ارشد و چهاردهمین المپیاد علمی دانشجویی سال 88 در 136 کد رشته امتحانی در 39 شهرستان مختلف کشور در روزهای 23 تا 26 بهمن برگزار می شود.
توکلی با بیان اینکه 52 هزار متقاضی شرکت در کد رشته امتحانی دوم شناور کنکور کارشناسی ارشد سال 88 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بوده اند، گفت: بر این اساس با احتساب 673 هزار داوطلب شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 88 و همچنین المپیاد علمی دانشجویی ، برای 725 هزار متقاضی کارت ورود به جلسه صادر می شود.

معاون سازمان سنجش با اشاره به نام نویسی داوطلبان دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته و چهاردهمین المپیاد علمی دانشجویی اعلام کرد: اطلاعات مربوط به تقاضانامه نام نویسی داوطلبان از 7 تا 10دی به مدت 4 روز بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قرار گرفت و داوطلبان در صورت نیاز به اصلاح اطلاعات فردی خود اقدام کردند.

توکلی گفت :برای داوطلبانی که متقاضی شرکت در دو کد رشته امتحانی بوده اند دو کارت ورود به جلسه آزمون صادر می شود.

وی افزود: در این آزمون رشته های امتحانی در هفت گروه آموزشی طبقه بندی شده است که بر این اساس گروه علوم انسانی دارای 49 رشته امتحانی، گروه علوم پایه دارای 13 رشته امتحانی، گروه فنی و مهندسی دارای 28 رشته امتحانی، گروه کشاورزی شامل 25 رشته امتحانی، گروه هنر شامل 9 رشته امتحانی، گروه علوم پزشکی دارای 13 کد رشته امتحانی و گروه دامپزشکی دارای 2 کد رشته امتحانی است.

وی همچنین با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی با مراکز مجری آزمون کارشناسی ارشد و نمایندگان تام الاختیار دانشگاه ها در سازمان سنجش، گفت: هماهنگی های لازم با مراکز مجری آزمون کارشناسی ارشد انجام و دستورالعمل های لازم ارایه شده است.