X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
شنبه 21 دی‌ماه سال 1387


 آخرین مهلت و شرایط ثبت نام دوره دکتری تخصصی با آزمون وبدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی سال 88 اعلام شد 

منبع:آفرینش 

به گزارش خبرنگار آفرینش ثبت نام از داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال 88 دانشگاه آزاد اسلامی نیز از روزچهارشنبه 11 دی ماه آغاز و تا امروز 21 دی ماه ادامه می یابد . داوطلبان می توانند پس از تهیه دفترچه راهنما ویک قطعه کارت اعتباری  از دفاتر پستی ،با مراجعه به پایگاه اینترنتی ثبت نام به نشانی www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند .
دفترچه راهنمای دوره دکتری تخصصی بر روی پایگاه اینترنتی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی  
www.azmoon.net قابل مشاهده بوده وداوطلبان در صورت تمایل می توانند اطلاعات دفترچه را دریافت نموده وآنرا مطالعه نمایند .
بر اساس این گزارش ، در ثبت نام داوطلبان آزمون دکتری تخصصی هر داوطلب با توجه به علاقه و بدون در نظر گرفتن مدرک کارشناسی ارشد خود می تواند مطابق ضوابط مربوطه یک رشته تحصیلی را انتخاب کنند. دررشته های گروه دامپزشکی داوطلبان با رشته های مرتبط می توانند ثبت نام کنند.
ثبت نام از متقاضیان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون ویژه فارغ التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی ارشد نیز به طور همزمان با داوطلبان آزمون دکتری تخصصی انجام می شود. فارغ التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی ارشد نیز پس از مطالعه دفترچه راهنما و اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام می توانند با مراجعه به مراکز پستی و تهیه کارت اعتباری مربوط نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
دارا بودن حداقل معدل دوره کارشناسی ارشد 18 جهت رشته های گروه علوم انسانی و 17 جهت سایر رشته ها و حداقل نمره پایان نامه 18/5 از جمله شرایط ثبت نام داوطلبان بدونه آزمون است. حداکثر سن جهت این دسته از متقاضیان تا پایان شهریور ماه 88، سی سال است.
متقاضیان این دوره لازم است حداکثر فارغ التحصیلان سه دوره قبل کارشناسی ارشد باشند. تنها فارغ التحصیلان سال های 85، 86 و 87 مجاز به ثبت نام در این دوره هستند. متجانس و هم نام بودن رشته فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد با رشته انتخابی در مقعطع دکتری نیز ار جمله شرایط داوطلبان جهت ثبت نام در دوره بدون آزمون است.
متقاضیان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون لازم است در زمان ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باشند و دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی ارشد مجاز به ثبت نام در دوره دکتری تخصصی بدون آزمون نیستند.
آزمون دکتری تخصصی سال 88 در روزهای پنجشنبه و جمعه یک و دوم اسفند ماه به طور همزمان در تهران و واحدهای مرتبط در سطح کشور برگزار می شود.