X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
شنبه 21 دی‌ماه سال 1387

تحصیل در دانشگاه اینهولاند

دانشگاه Inholland در تعدادی از شهرهای هلند شامل آلکمار، آمستردام / دیمن، دلفت، لاهه، هارلم و روتردام شعباتی داشته، برخی از دوره ها در شهرهای دیگر نیز ارائه میشوند. در کنار آموزش دوره های متعدد به زبان هلندی، در تعدادی از رشته ها در مقطع کارشناسی دروس به زبان انگلیسی ارائه میگردند. در حال حاضر برای پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی برنامه ریزی میگردد.

داشتن نمره 6 در آیلتس یا 550 در تافل مکتوب (یا معادل آن در انواع دیگر تافل) برای ورود به این مرکز آموزش عالی ضرورت دارد. در صورتی که نمره زبان شما پایینتر است با ما مشورت کنید تا امکان گذراندن دوره زبان نیز بررسی گردد.

اعتبار دانشگاه

این دانشگاه بزرگترین مؤسسه آموزش عالی از نوع دانشگاههای علمی-کاربردی دولتی هلند است. کلیه مدارک تحصیلی صادره از سوی آن در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری است. دارندگان مدرک کارشناسی ارشد از اینگونه دانشگاهها میتوانند در مقطع دکترا در ایران و سایر کشورهای جهان تحصیل نمایند امکان انتقال واحد از دانشگاههای ایران به دانشگاه اینهولاند وجود دارد.

رشته ها و طول مدت تحصیل

طول دوره ها: تحصیل در دوره های کارشناسی این دانشگاه 4 سال به طول میانجامد و شهریه سالانه آن 6500 یورو میباشد.

بورس تحصیلی: برای افراد مستعد امکان گرفتن بورس تحصیلی به صورت تخفیف در شهریه دانشگاه وجود دارد.  


رشته های تحصیلی: مهندسی هوافضا (گرایش هوانوردی)، باغبانی و پرورش گل، فنآوری اطلاعات (IT)، مطالعات بازرگانی و مدیریت بین الملل (IBMS)، مدیریت ارتباطات بین الملل، مدیریت رسانه های گروهی و اوقات فراغت، مدیریت بین المللی موسیقی (از گرایشهای رسانه های گروهی)، مدیریت اوقات فراغت، مدیریت بازاریابی، مدیریت توریسم، بازرگانی واحدهای کوچک و مدیریت فروش
سایر هزینه ها

برای زندگی دانشجویی و مجردی در هلند ماهانه به 700 یورو نیازمند هستید. این مبلغ برای هزینه های مسکن، خورد و خوراک، بیمه پزشکی و پوشاک شما کافی است. ممکن است در ماههای اول هزینه ها تا حدودی بیشتر باشد لیکن پس از جا افتادن در محیط میتوانید از هزینه های خود بکاهید. با این حال، ممکن است برای اقناع مسئولین مهاجرت این کشور مجبور باشید در ابتدا مقداری بیشتر از هزینه های زندگی خود برای یک سال کامل را در حساب بانکی خود داشته باشید. با اینحال، کارشناسان مؤسسه رؤیای دانش راهنمایی لازم را در اختیار شما میگذارند.
مدارک مورد نیاز

فرم ثبت نام، نامه درخواست همراه با توصیف (Motivation Letter)، مدرک زبان انگلیسی، ترجمه رسمی مدارک تحصیلی و ریزنمرات، ترجمه رسمی شناسنامه، فتوکپی تمام صفحات گذرنامه، 4 قطعه عکس پاسپورتی