X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پنج‌شنبه 23 آبان‌ماه سال 1387

تمدید دوباره مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد امکان ندارد

منبع:ایسکانیوز

معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام اینکه تمدید دوباره مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد امکان ندارد ، گفت: مشکل کمبود دفترچه آزمون کارشناسی ارشد که در برخی از استان ها وجود داشت برطرف شد.

دکتر ابراهیم خدایی روز پنج شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"؛ ابراز داشت: ثبت ‌نام از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 88 از 12 آبان آغاز شده و تا ساعت 24 روز جمعه 24 آبان ماه ادامه دارد.
وی افزود: تمدید دوباره مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد امکان ندارد چرا که با هماهنگی هایی که قبلا با اداره پست جمهوری اسلامی برای تمدید دو روزه مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد شده دیگر این امکان وجود ندارد و داوطلبان برای ثبت نام هر چه سریعتر اقدام نمایند.
وی اظهار داشت: با توجه به آنکه معدل فارغ‌التحصیلی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد تاثیر 20 درصدی دارد داوطلبان در هنگام درج معدل فارغ التحصیلی دقت لازم را داشته باشند.
معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: ظرفیت پذیرش دانشجویان از طریق کنکور کارشناسی ارشد سال 88 در دانشگاهها هنوز مشخص نشده است ولی این ظرفیت ها قطعا نسبت به سال گذشته افزایش می یابد که نتایج نهایی آن اردیبشت ماه اعلام می شود.
خدایی خاطر نشان کرد: سازمان سنجش آموزش کشور با هیچگونه کمبودی در زمینه توزیع دفترچه رو به رو نیست و داوطلبان می توانند به راحتی از طریق باجه های پستی سراسر کشور دفترچه مربوط به ثبت نام را تهیه نمایند.