X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
چهارشنبه 22 آبان‌ماه سال 1387

تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد تا جمعه 

منبع:ایسکانیوز

معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام اینکه ثبت نام کارشناسی ارشد تا جمعه تمدید شد ، گفت: مشکل کمبود دفترچه آزمون کارشناسی ارشد که در برخی از استان ها وجود داشت برطرف شد.
دکتر ابراهیم خدایی روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"؛ ابراز داشت: ثبت ‌نام از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 88 از 12 آبان آغاز شده و تا ساعت 24 روز جمعه 24 آبان ماه ادامه دارد.
وی افزود: با توجه به آنکه معدل فارغ‌التحصیلی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد تاثیر 20 درصدی دارد داوطلبان در هنگام درج معدل فارغ التحصیلی دقت لازم را داشته باشند
معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: ظرفیت پذیرش دانشجویان از طریق کنکور کارشناسی ارشد سال 88 در دانشگاهها هنوز مشخص نشده است ولی این ظرفیت ها قطعا نسبت به سال گذشته افزایش می یابد که نتایج نهایی آن اردیبشت ماه اعلام می شود.
خدایی خاطر نشان کرد: سازمان سنجش آموزش کشور با هیچگونه کمبودی در زمینه توزیع دفترچه رو به رو نیست و داوطلبان می توانند به راحتی از طریق باجه های پستی سراسر کشور دفترچه مربوط به ثبت نام را تهیه نمایند